MEBLE PROSZOWSKI. MEBLE DO KAŻDEGO WNĘTRZA.

Jak działamy

Preferujemy następujący przebieg zamówienia mebli w naszej firmie:

1. Spotkanie w domu klienta
Pierwszym etapem jest spotkanie w domu Klienta w celu uzyskania informacji o potrzebach i wymaganiach Klienta. Pozwala nam to określić dalszy przebieg realizacji zamówienia. Wykonujemy odpowiednie pomiary pomieszczeń w celu przygotowania projektu komputerowego.
W trakcie etapu projektowania możliwe jest dokonywanie przez klienta modyfikacji w celu jak najlepszego dostosowania mebli do potrzeb Klienta. Projekt komputerowy po podpisaniu przez Klienta umowy dostarczany jest bezpłatnie drogą elektroniczną. Projekt komputerowy otrzymują Państwo w ciągu 3-5 dni roboczych.

2. Realizacja zamówionych mebli
Po akceptacji projektu komputerowego, nasza firma przystepuje do realizacji zamówionych mebli. W zależności od wielkości zamówienia realizacja odbywa się w ciągu 2-5 tygodni. Jeśli zamówione meble zostaną zrobione, kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia najbardziej odpowiedniego terminu montażu. Koszt montażu wynosi 10% wartości zamówionych mebli. Dysponujemy transportem i profesionalnym montażem mebli w domu klienta. Montaż jest ostatnim elementem realizacji zamówienia podczas którego dokonujemy ostatnich czynności związanych z dopasowaniem wszystkich elementów mebli.
Realizacji zamówionych mebli dokonujemy zawsze w ustalonym terminie.

3. Gwarancja na meble
Nasze meble objęte są 24 miesięczną gwarancją, podczas której ewentualne niedogodności wymieniane są w jak najszybszym, ustalonym z Klientem terminie. Dokumentem potwierdzającym prawo do gwarancji jest podpisana z naszą firmą umowa na wykonanie mebli.

4. Stosowane technologie
Przez szereg lat do produkcji mebli stosowaliśmy akcesoria najlepszych i renomowanych firm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko te akcesoria, które wykazały się największą wytrzymałością. Dzięki takiemu podejściu w naszych meblach na życzenie Klienta możemy zastosować tańsze zamienniki o podobnych parametrach.

 

Wykonany dla Państwa dowolny projekt bez względu na stopień trudności.

Świadczymy usługi doradztwa oraz w pełni utożsamiamy się z potrzebami naszych Klientów. Nasze meble wykonywane są zawsze w określonych wymiarach i terminach co pozwala nam na wieloletnią współpracę z klientem przy następnych zleceniach.

W przypadku pytań prosimy o kontakt .